Týdenní koučink

Ochutnávka koučinku

1 týden

Popis koučinku

Vždy sis přála mít osobního kouče, který tě provede procesem, jak konečně trvale zhubnout? Každý může vážit tolik, kolik si přeje. Protože každý je schopný se to naučit.

Nabízím ti týdenní ochutnávku.

Co získáš?

  • Vytvoříme plán, jak dosáhnout prvních úbytků váhy
  • Najdeme společně, co je pro tebe největší příčina nadváhy

 

Co budeš potřebovat?

  • Pevné odhodlání vyřešit svoji nadváhu.
  • Mobilní telefon (případně PC nebo notebook)

Co týdenní osobní koučink obsahuje?

  • 2 on-line schůzky
  • Podpora během celého týdne.
  • Speciální monitoring
  • Pomohu ti najít tvoji motivaci.

Postup spolupráce

Provedu vás krok za krokem

1.

Vstupní rozhovor

Už jste téměř odepsali svou šanci zhubnout? Nabízím vám učení, ne dietu. I vy se mnou dokážete zhubnout!

2.

Identifikace příčin

Společně najdeme příčiny vaší nadváhy. Na vaše „proč“ najdeme odpovědi a řešení. Naučím vás jíst jen tolik, kolik opravdu potřebujete. 

3.

Společné konzultace

Budete jíst dosyta. Budete moci jíst s ostatními. Budete jíst běžné potraviny. Nebudete muset vynechávat večeři. A co cukry? Nejsou zakázané, jen se naučíte, kdy a kolik jich jíst. 

4.

Denní
kontakt

Budu vám denně k dispozici i mimo naše video konzultace. Ať už v podobě textových nebo hlasových zpráv. 

5.

Viditelné zlepšení

 Budete štíhlejší, vitálnější a pravděpodobně budete působit mladším dojmem, než dosud. Budete mít ze sebe čím dál větší radost a to časem bývalé potěšení z jídla úplně zastíní.

Příběhy klientů

Alexandra Lemerová

Za 7 měsíců zhubla 10 kg.

Květa Santlerová

Za 5 měsíců zhubla 9 kg .

Matthias Trabandt​

Za 3 měsíce zhubl 8 kg.

Alex, ty jsi od Vánoc 2020 během 7 měsíců zhubla 10 kg. Jak ti to pomohlo mít při tomto procesu po boku kouče?

Já jsem původně vůbec necítila potřebu hubnout. Daleko více jsem řešila životní styl, který pomůže k dlouhověkosti. No ukázalo se, že váha v tom hraje důležitou roli.

Spolupráce s Jolanou začala její Vánoční výzvou, která vyzývala její komunitu k udržení váhy v průběhu vánočních svátků. Do výzvy jsem se zapojila. Navíc jsem se rozhodla jsem se, že jedno kilo zhubnu. Na váze jsem nestála několik let. Dlouho jsem necítila potřebu se vážit. To číslo mě zaskočilo. Moje váha plíživě stoupala, aniž bych si všimla, o kolik.

O důvod více, výzvu splnit. Nový rok jsem skutečně začala o kilo lehčí. Podařilo se mi to hlavně výrazně navýšenou pohybovou aktivitou. Dalším testem jsem zjistila, že nejenže moje váha nebyla optimální, ale hlavně jsem měla nevhodný poměr tuků, svalů a vody v těle. Bylo jasné, že zvýšená pohybová aktivita nebude stačit.

S Jolanou jsem se naučila, že hubnutí není jen o kaloriích, ale i tom, co jíst a kdy. Spoustu zvyků si neseme z původní rodiny. Některé zvyklosti jsou tak dlouho pevnou součástí našeho života, že nás ani nenapadne, že by šly změnit. Vydatná snídaně je už dávno překonaná. Také není potřeba jíst pět krát denně. Malé svačinky můžou být velice záludné. Někdy stačí sklenice vody.

Dalším milníkem byl suchý únor. Jolana se mnou držela basu. Aby mě podpořila, poslala mi sadu svých oblíbených čajů. Nikdy jsem si nemyslela, že bych si přes den dala čaj, jsem spíš kávový typ. Jolana mi pomohla objevit zajímavé čajové směsi, které mi chutnají a z nudné konzumace tekutin se stala zábava i chuťový zážitek bez kalorií navíc.

Každý další měsíc přinesl novou výzvu. S podporou Jolany se mi to opět podařilo ustát, tak že jsem se dostala na svoji vysněnou váhu.

Pomohli ti moje nedělní videa a články?

Jolanin blog a videa jsou pro mě velkou inspirací. Baví mě i diskuse s její komunitou pod příspěvky na Facebooku. Naposledy jsem využila doporučení, jak se připravit na rodinou oslavou. Vytvořila jsem si v hlavě scénář, co budu jíst a pít, tak abych po ní neměla špatné svědomí z přílišné konzumace jídla.

Co byly pro tebe klíčové změny, aby se ti podařilo zhubnout?

První změna přišla již před několika lety, kdy jsme jako rodina změnili díky dceři jídelníček. Hodně jsme omezili lepek a zařadili výrazně vice zeleniny, luštěnin, a ovoce. To byl dobrý základní stavební kámen ke změnám, které přišly tento rok. Další změna přišla se změnou několik špatných návyků a samozřejmě s pravidelným pohybem. Já jsem vždy cvičila, sportovala, ale až chytré hodinky mi ukázaly, že toho pohybu nemám tolik jak jsem si myslela. Měřím si počet kroků, aktivní minuty, počet vyšlapaných pater a sleduji si kvalitu spánku. Pokud špatně spíte, nemůžete hubnout. I to jsme řešily s Jolanou.

Co se jídla týká, naučila jsem se vynechávat svačinky. Když si chci dát sladké, tak ráno. Odnaučila jsem se pozdě večer jíst nějakou drobnost, třeba sýr. Dramaticky nehladovím, neomezuji se. Cítím se skvěle. Taky se už nebojím každý den stoupnout na váhu. Moje chytrá váha mi sleduje i poměr tuků, svalů, vody a kostí.

Jak obtížné pro tebe bylo zkombinovat nový styl života s tvým osobním, profesním a společenským životem?

Vysoké pracovní tempo, většinou u počítače, na schůzkách s klienty a kandidáty a mezitím popojíždění v autě se těžko kloubí s aktivním pohybem a pravidelným stravováním. I když jsem majitelkou firmy a mám relativně svobodu v plánovaní svého času, musela jsem udělat několik důležitých změn. Snažím se plánovat práci tak, abych mohla maximálně chodit pěšky a auto nechávat v garáži. Zároveň mám doma skvělou podporu. Manžel je znamenitý kuchař a je zárukou maximálně pestré stravy, která reflektuje všechna doporučení. Velkou oporou je i moje trenérka pilates a přítelkyně, které se mnou rády a často chodí na dlouhé poznávací procházky po Praze a okolí.

Doporučila bys těm, kdo chtějí zhubnout, koučink? Případně proč.

Já vnímám kouče jako průvodce neprobádaným územím. Ukazuje nám možnosti, rozšiřuje obzory. Upozorňuje nás na úskalí. Podpoří nás, když ztrácíme víru nebo se něco nepovede. Je tady prostě vždy, když ho potřebujeme. Respektuje naši jedinečnost. Vše založené na maximální důvěře. Toto je přesně služba, kterou Jolana nabízí a určitě ji doporučuji.

Jsem tu pro vás

Kolik týdenní koučink?

Týdenní ochutnávka osobního koučinku.

1 000 Kč

Formulář

Vyplňte prosím formulář