O mně

Jolana Zajícová MBA

Kdo jsem

Jsem reálná žena z masa a kostí. Mám rodinu, syna, umělou kyčel, práci na plný úvazek a obrovskou vášeň pomáhat lidem najít jejich individuální cestu, jak trvale vyřešit nadváhu.

Nabízím osobní koučink jako nejefektivnější metodu učení. Při koučinkových hovorech nacházíme příčiny a souvislosti, které vedou k nadváze. Mohu tak okamžitě reagovat na potřeby klienta, korigovat přístup a učební metody, aby pro něj byly srozumitelné a následná opatření proveditelná.

Mě nevypneš

Možná ti v současné době Covidové už lezou všechny on-line kurzy na nervy. Jedno je jasné – on-line kurz můžeš vypnout, mě nevypneš. Tím se tvé šance na úspěch rapidně zvyšují.

Hubnutí a koučink vůbec nemusí být nuda. Objednej si týden osobního koučinku na zkoušku a uvidíš sama, že je to pro tebe ta správná metoda.

Podle hvězd jsem Vodnář, podle mě jsem chronický optimista. Momentálně bydlím v Hamburku. Prahu ráda a často navštěvuji.  A hlavně máme internet, takže se uvidíme na obrazovce.

Co obnáší koučink?

  1. Prohovoříme tvé cíle a tvoji výchozí situaci.

  2. Společně najdeme příčiny tvé nadváhy.

  3. Naučím tě jednoduchá pravidla snížení váhy.

  4. Společně najdeme způsob, jak skloubit tvůj život a hubnutí.

Mé přání

Můj cíl a vize

Čas je to nejcennější a to nejvíce pomíjivé v našem životě. Chci vám vrátit váš čas, který jste ještě neztratili. Neztratili zbytečným tápáním a hledáním cesty, jak zhubnout.

Když jen zpětně spočítám, kolik času jsem strávila tím, než jsem našla a dotvořila spolehlivý způsob hubnutí! Během těch dvaceti let nadváhy! Určitě pěkných několik měsíců čistého času. Po Járovi Cimrmanovi jsem byla druhým nejlepším průkopníkem slepých uliček.

Pusťme se do toho společně. Pak už nic nebudete odkládat se slovy: „Až jednou zhubnu.“

Úspěchy

Celoživotní vzdělávání

2020 – 2022       Minerva21 Praha: Mentoring – zaměření zdravý životní styl

2018                   Akademie für Sport und Gesundheit – Ernährungsberater

2017 – 2018       The Life Coach School (USA) – Weight Loss & Life Coaching

2009 dosud       The Best School of the Life (mateřství)

2003 – 2006       Nottingham Trent University / BIBS – MBA

1988 – 1992       Gymnázium Karlovy Vary

Formulář

Vyplňte prosím formulář