Nabídka pro firmy

WinSlim Consulting & Coaching

Firmy si často zakládají na své společenské zodpovědnosti. Investují proto nemalé prostředky do integrace sociálních a ekologických hledisek do své firemní strategie. Pod jejich střechou však výkonní zaměstnanci využívají firemní jídelny a kavárny nejen k doplnění energie, ale také k vybalancování permanentního stresu. To se v průběhu času zákonitě projeví nejen opticky, ale také v mnoha zdravotních aspektech. CEO in HR manageři ví přesně, že firmy ke svému rozvoji nutně potřebují disciplinované zaměstnance a leadery. Ví se také, jak by měl respektovaný leader vypadat fyzicky, aby disciplínu nejen vyžadoval, ale také na svém příkladu demonstroval. O tom se však nahlas mluvit nemůže. Proč? Management se musí korektně vyhnout tzv. „bodyshamingu“ a zároveň vykličkovat z paradoxně negativních následků novodobých wellbeing benefitů pro zaměstnance. Jak tedy legálně a korektně motivovat nejen first line managery, ale i top management k tomu, aby na nich na první pohled byla sebedisciplína vidět? Klíčové slovo je „nadváha“ a nutnost nabídnout zaměstnancům účinné řešení. Mám pro vaši firmu komplexní řešení na míru.

WinSlim kurzy

Přednášky

Přednášky na téma trvalé řešení nadváhy díky změně mindsetu. 

Naše těla nejsou přizpůsobena permanentní a lehké dostupnosti vysokokalorické potravy. Bez znalosti vlivu současného stylu stravování na náš organismus je kombinace jídlo + stres + málo pohybu velmi riskantní a ústí v četné zdravotní komplikace. 

Naučím vás s potravou zacházet, aby vám sloužila, nikoli škodila. Účastníkům vystavím „driving licence“ na správné stravování.

Cenu přednášek stanovím na míru dle poptávky.

WinSlim individuální & skupinový

Koučink

Koučink jedinců či skupin jak zhubnout a nepřibrat. Důrazem kladu na mindset, v kombinaci s novými stravovacími a pohybovými návyky.

WinSlim koncept

Smart porady

Po době covidové se vracíme do kanceláří, opět se setkáváme na poradách.  Jak  zajistit plnou pozornost účastníků, odvyklých této formě komunikace? Změnila se doba, změnili jste strategii firmy, změňte i styl vašich meetingů. Výkon a pozornost lze podpořit vhodnou stravou, tzv. „brainfood“. A i ten je možné sladit s procesem redukce váhy. Poradím vám jak.

Firmy pomáhají zaměstnancům řešit nadváhu

Zařaďte do svých firemních benefitů WinSlim koučink a přednášky, jak trvale vyřešit nadváhu. Permanentní stres a lehká dostupnost občerstvení poskytují snadnou příležitost k nadměrné konzumaci potravy. To logicky způsobuje nárůst hmotnosti.

Každý člověk může vážit tolik, kolik si přeje. Metoda je jednoduchá, jednotlivé kroky jsou proveditelné i pro velmi zaměstnané jedince.

Během mých programů řešíme příčiny nadváhy, mindset nastavení, efektivitu práce, goal setting, time management, stanovení priorit, pohybové aktivity a  přípravu pokrmů.

Předpoklady

Aktivita účastnit se na mých vzdělávacích programech musí vycházet z účastníků. Ještě nikdo nikdy trvale nezhubnul z donucení.

Jsem tu pro vás

Kolik stojí firemní koučink?

Cenu stanovuji individuálně podle počtu účastníků a doby trvání kurzu, případně dle počtu přednášek.

od 5.000 Kč dle rozsahu spolupráce

Formulář

Vyplňte prosím formulář