Reference

Želmíra Stankeová

Spolumajitelka logistické firmy ve Slezsku

Za 6 týdnů 5 kg.

S Jolanou se přátelíme již mnoho let a otázky životního stylu, štíhlé linie a krásy jsme často diskutovaly. Využít jejích profesionálních služeb jakožto koučky, specializované na redukci váhy, jsem se rozhodla až v létě 2021. (Koučovat rodinu či kamarády je prý téměř nemožné, ale my jsme to daly!). Již od jara jsem se snažila zhubnout, ale dařilo se mi to jen pomalu. 

Pohybu jsem měla vždy dostatek. Také jsem podle mého názoru zdravě a poměrně lehce jedla. Přesto jsem měla pár o pár kilogramů více, než bych si přála. Vzhledem k mému vysokému pracovnímu vytížení, jsem si myslela, že se už lépe stravovat nemohu. Jolana mi však jídelníček upravila, a to i s ohledem na moji práci. Díky našim konzultacím jsem se rozhodla (alespoň na čas) přestat pít víno, které jinak velmi miluji. A alkohol vůbec. 

Po celou dobu spolupráce jsme byly v kontaktu, ať už osobně, telefonicky či pomocí textových zpráv. Mohla jsem kdykoliv konzultovat případné výkyvy či naopak oslavovat pokroky. Důležité pro mě bylo, abych příliš nehladověla a abych měla dostatek energie v práci. Není to vždy jen o složení jídelníčku, ale velmi často je to o nastavení mysli. Výsledkem naší spolupráce je o pět kilogramů méně za 6 týdnů. Což byl můj cíl. Ale protože se cítím dobře, ani vrásek výrazně nepřibylo, tak určitě ještě pár kilogramům zamávám.

Formulář

Vyplňte prosím formulář