Reference

Květa Santlerová

zakladatelka firmy Santia, koučka a spisovatelka

67 let. 9 kg za 5 měsíců.

S Jolanou jsem se seznámila na metoringu Minervy21, kdy mi nabídla svoje služby. Na všechny  diety a výživové poradce jsem se  dívala velmi skepticky. A přestože jsem po transplantaci ledviny velmi přibrala, téma hubnutí nebylo u mě na programu dne.
Jolanka byla tak milá, že mi nabídla svůj  program „na zkoušku“.

Velmi oceňuji to, že mi nic nevnucovala, ale doporučovala a nenásilně motivovala. Poskytla mi cenné rady a návody a já jsme měla najednou radost, že hubnu, aniž bych měla hlad, nebo s sebou „mlátila v posilovně“.
Zpočátku jsme byly v denní kontaktu, kde Jolanka sledovala můj pokrok a chválila, doporučovala a pomáhala. Musím se přiznat, že její „blbuvzdorná“ tabulka je geniální nástroj, který vám poskytne přehled o vašich pokrocích i hříších. Je to skvělá zpětná vazba.

Určitě se ptáte na mé výsledky. Nejprve jsem si dala malý cíl 5kg, které jsem lehce zhubla bez hladu a útrap za tři měsíce. Pak jsem si trošku přidala, další 2 kila a nyní mám od Velikonoc tj. cca 5 měsíců 9 kg dole. A to je dobré, ne?

Pozor! Beze změn v hlavě, v jídelníčku a pohybu to  nejde. Ze začátku jsem například vůbec nechápala, že bych mohla na minimum omezit pečivo, a dnes mi to vůbec nevadí. Uvědomila jsem si, že když jeden den zhřeším, druhý den uberu a ono to jde.
Při chůzi se již nezadýchávám, bez problémů ujdu nejméně 10 000 kroků, obleču některé své krásné věci, které jsem deset let neoblékla, manžel je nadšený a okolí mě chválí, jak dobře ve svém věku vypadám.
A to ze ten pocit přece stojí, ne?
Práci s Jolanou vřele doporučuji! A když jsem to zvládla já, dáte to taky.

Formulář

Vyplňte prosím formulář